Shkurte Gashi fotografohet duke pirë kafe, kështu po duket ajo pas lindjes së djalit

Lajme nga Bota


Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë.

Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më shumë bujë në skenën muzikore kosovare, shkruan ORAinfo.

Ajo u bë nënë pak ditë më parë, por nuk kemi pasuar asnjë reagim nga ajo në rrjetet sociale.

E në foton e fundit ajo shihet duke pirë kafe dhe po duket në gjendje shumë të mirë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.