Shkurte Gashi e bën këtë veprim derisa vëllai i saj e drejton veturën

Lajme nga Bota


Shkurta Gashi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.


Ani pse ka kohë të gjatë në skenën muzikore, ajo gjithmonë ka sjellë këngë e hite të paharrueshme.

Këtë sezon veror ajo ishte njëra nga artistet më të kërkuara nëpër ahengje dhe dasma të ndryshme.

E duke qenë se është shumë e angazhuar në këtë profesion, ajo gjithmonë duhet të duket bukur para publikut të saj.
Se fundmi Shkurta ka publikuar një video ku shfaqet duke shkuar diku me veturë.


Derisa vëllai i saj e drejton veturën, Shkura është kujdesur t’i bëjë video vetës, duke treguar sa bukur po duket ndërsa në këtë video shihet edhe vëllai i saj, i cila ngjan kaq shumë me Shkurtën. /ORAinfo/

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published.