Shkurte Fejza ka dalur me shoqe, po duket si zonjë e vërtetë me këtë veshje

Lajme nga Bota


Shkurte Fejza ka dalur me shoqe, po duket si zonjë e vërtetë me këtë veshje. Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e dashur nga publiku.

Ajo gjithmonë ka sjellur për publikun këngë që janë kënduar e dëgjuar për vite me radhë, shkruan ORAinfo.

Shkurten e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet me disa mikesha të saj dhe po duket si zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *