Shkurte Fejza “harron” moshën, “shtyhet” para me çika

Lajme nga Bota


Shkurte Fejza “harron” moshën, “shtyhet” para me çika

Kaq kullerk nuk e keni pa asnjëherë këngëtaren Shkurte Fejza.

Këngëtarja e muzikës popullore ka publikuar një fotografi mjaftë të rrallë nga përditshmëria e saj, shkruan InfoKosova.

Ajo shihet e veshur me një maic ngjyrë neon dhe një palë pantallona të shkurtë.

PËr kundër moshës që ka, këngëtarja po duket për mrekulli./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *