Shkurta del me djalin për kafe, sa i ëmbël është ai

Lajme nga Bota


Shkurte Gashi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun, ajo gjithmonë ka sjellë këngë dhe hite të cilat janë dëgjuar dhe vazhdojnë të jenë ende shumë të kilikuara.


Shkurta, cilësohet si këngëtare e muzikës live, dhe këtë sezon vazhdimisht ka qenë e angazhuar në dasma dhe ahengje të ndryshme.
E përveç jetës profesionale, ajo ka një jetë private shumë të lumtur, ajo është një grua dhe nënë shumë e përkushtuar.


Së fundmi ajo ka dalë për kafe me djalin e saj, Malin. Sa i ëmbël është ai./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.