Shikoni si e ‘ndezin’ atmosferën duke vallëzuar Remzia me rejën e saj

Lajme nga Bota


Reja e Remzie Osmanit, Gëzimja postoi një video si rrallë herë.

Ajo shihet duke vallëzuar bashkë me vjehrrën Remzie Osmani derisa kjo e fundit këndon në një dasmë, shkruan InfoKosova.

Bashkë me to po vallëzojnë edhe kolege të Remzies.

Shikoni si e ndezin atmosferen vjehërr e re./InfoKosova/

Shiko videon: hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *