Shikoni Se Si Duket, Sot Vajza Më E Bukur,Në Botë, Ajo Është Rritur,Shumë/Ju Duket Akoma, Aq E Bukur..

Lajme nga Bota

Thylane Blondeau, në moshën katërvjeçare, ajo u quajt “vajza më e bukur në botë”. Pasi u shpall e tillë, Thylane u bë pjesë e sfilatave për shtëpitë më të mëdha të modës.Sot ajo është 18 vjec. Blondeau është gjithashtu një influencuese e medias sociale dhe ka mbi një milion pasues në Instagram.


Modelja bëri një paraqitje në Festivalin e Filmit në Kanë në maj 2017, veshur me një fustan metalik.Ajo gjithashtu u shfaq në një film të quajtur ‘Belle & Sebastian: Aventura vazhdon në 2015’. Ajo ka modeluar për Chanel, Ralph Lauren, Lacoste dhe kohët e fundit në show Dolce & Gabbana verë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *