Shikoni çfarë fotografie i bën i dashuri Leonora Jakupit

Lajme nga Bota


Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet shumë e lumtur, e mbase këtë foto ia ka bërë i dashuri i saj./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.