Shiheni Shkurtën kur këndoi në skenë para 46 vitesh

Lajme nga Bota

Shkurte Fejza që një periudhë të gjatë është e dalluar në skenën muzikore.

Duke iu servuar adhuruesve të saj këngë domethënëse, ajo gjithmonë cilësohet si më e mira për muzikë popullore, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse në moshë, këngëtarja e njohur shkon vetëm duke u rinuar me veshjet dhe stilin që bën.

Përmes rrjeteve sociale ajo ndan momente të ndryshme nga përditshmëria, duke iu qëndruar gjithmonë ndjekësve afër.

Por, a e dini se si dukej Shkurtja kur këndonte para 46 vitesh.

Në videon më poshtë, do ta vërtetoni se qysh e vogël ka qenë e dalluar në paraqitjet fizike. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *