Shëtitjet e para me vogëlushen sapo nisën, Sara dhe Ledri do t’ua zbukurojnë ditën

Lajme nga Bota


Sara Hoxha dhe Ledri Vula u bënë prindër të një vajze gati 10 ditë më parë.


Ata vendosëm ta quajnë vogëlushen Poem Blue dhe nuk I kursyen fotot, duke zbuluar që në fillim portretin e saj të ëmbël.

Pak para lindjes së saj, çifti u zhvendos në Gjermani ku kishin vendosur të sillnin në jetë vogëlushen.

E tashmë që vogëlushja është gati 10 ditëshe, ata kanë filluar shëtitjet e para se bashku me të.

Ka qenë Sara ajo që postoi foton e parë të tyre si çift me vajzën në karrocë teksa po dalin shëtitje.

Karrocën është duke e mbajtur Ledri, ndërsa Sara po bën foton dhe të dy duken shumë të këndshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *