Sërish baba, Valdrini jep lajmin e bukur në ditëlindjen e së shoqes

Lajme nga Bota


Stilisti i famshëm Valdrin Sahiti do të bëhet shumë shpejt baba për herë të dytë.


Lajmin e ka dhënë vetë ai me anë të një fotoje ku pozon bashkë me të shoqen dhe vajzën, ndërsa i uron bashkëshortes ditëlindjen.

“Urime ditëlindja për dashninë tonë të jetës. Faleminderit që na don e na duron të dyve çdo ditë, me kërkesa e aneksa.. e faleminderit shumë që kësaj fotografie shpejt ki me ja shut edhe një”, shkruan stilisti krahas fotos ku shohim se ka marrë pafund urime si për ditëlindjen e bashkëshortes ashtu edhe për bebin e ri që është rrugës.

Edita dhe Valdrini janë bërë prindër për herë të parë, para dy vitesh pas ardhjes në jetë të vajzës Bela.

Ata i shohim vazhdimisht aktiv në rrjetet sociale ku ndajnë me fansat foto dhe video të ndryshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *