Selivja na njofton me nënë e saj, kjo është vjehrra bukuroshe e Shpat Kasapit

Lajme nga Bota

E fejuara e këngëtarit ka publikuar një fotografi me nënën e saj.

Selvija ka postuar imazhin në Instagram duke i shkruar edhe një mbishkrim.

“Kam gjithë pasurinë e botës kur jam në krahët e tu Mami”, ka shkruar ajo në fotografi.

Ndryshe, e fejuara e Shpat Kasapit është aktive me postime në rrjete sociale dhe shpeshherë publikon postime të shumta kësaj radhe ka ndarë një fotografi me nënën e saj.

Rikujtojmë se, Shpat Kasapi me Selvijen janë fejuar në muajin dhjetor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *