“Sasa” e çmęndur pas afrikanit, ja ku e shkruan emrin e tij

Lajme nga Bota

“Sasa” e çmęndur pas afrikanit, ja ku e shkruan emrin e tij


“Sasa” e çmęndur pas afrikanit, ja ku e shkruan emrin e tij

Adriana Matoshi duket se po ka një raport të lakmueshëm më të dashurin e saj, futbollistin afrikan Keith Groeneveld.

Falë rrjeteve sociale, edhe pse janë larg njëri-tjetrit, po e shprehin dashurinë në forma të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi ishte vet aktorja ajo e cila nga ‘çmenduria’ ia shkroi emrin të dashurit në rërë.

Ndërsa Keith nga lumturia ripublikojë këtë imazh, duke treguar se kanë dashuri të pastër dhe të sinqertë, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *