Sara shfaqet më e lumtur se kurrë më parë, sapo pranoi një dhuratë të veçantë për vajzën

Lajme nga Bota


Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin Poem Blu, shkruan ORAinfo.

Çiftin e gjejmë shumë aktiv me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Përmes fotos së fundit ajo tregoi se ka pranuar një dhuratë shumë të bukur për vajzën e cila duket se e lumturoi pa masë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *