Sara publikon foton më të bukur të vajzës, kaq e ëmbël është ajo

Lajme nga Bota


Sara publikon foton më të bukur të vajzës, kaq e ëmbël është ajo

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Pasi u bënë prindër, çifti janë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Ajo së fundmi ka publikuar foton më të bukur të vajzës së saj./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *