Sara ndan imazhin më të mirë me vajzën

Lajme nga Bota


Sara ndan imazhin më të mirë me vajzën. Sara Hoxha ka realizuar një set fotografik të veçantë me vajzën e saj.

Çifti më i njohur shqiptar së fundmi janë bërë prindër për herë të parë.

Bëhet fjalë për Ledri Vula dhe Sara Hoxha të cilët sollën në jetë Poem Blu pak javë më parë.

Ndonëse Sara ka publikuar imazhe të ndryshme të vajzës që shkrinë zemrat e ndjekësve duket se vetëm ajo nuk i ka mjaftuar pasi së fundmi nënë e bijë kanë realizuar një set të veçantë fotografik.

“Një mrekulli ee e vogël”, shkroi Sara në mbishkrimin e fotografisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *