Sara bëhet nënë për herë të parë

Lajme nga Bota


Sara bëhet nënë për herë të parë

Blogerja shqiptare, Sara Karaj ditën e sjeshme ka sjellë në jetë vogëlushin e saj të parë.


Ka qenë vetë Sara ajo e cila ka nëpërmjet një postimi në “Instagram” ka dhënë lajmin e bukur me një foto shumë të ëmbël të të voglit. “Faleminderit që na zgjodhe ne, dashuria jonë me shikim të parë! Vogëlushi Malaj”- ka shkruar Sara.

Sara ende nuk e ka zbuluar emrin e djalit të saj dhe jemi tepër kuriozë për të ta mësuar. Menjëherë qindra urime kanë ardhur nga miqtë dhe ndjekësit e saj, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *