Sapo u nda nga Patrisi, Tuna përIot me postimin për vd ekjen e ish-vjehrrës

Lajme nga Bota


Sapo u nda nga Patrisi, Tuna përIot me postimin për vd ekjen e ish-vjehrrës. Mëngjesin e sotëm, ka vdekur nëna e Robert dhe patris Berishës


Këtë gjë e bëri të ditur këngëtari Berisha me anë të një postimi në Facebook, ku shpreh pikëllim të thellë për humbjen e nënës.

E për vdekjen e vjehrrës ka reaguar edhe Tuna Sejdi.

Përmes një story në Instagram, Tuna ka shkruar se ndjehet e pikëlluar, ajo thotë se sot Tiani humbi nanën që e deshi shumë.

Ndryshe, Tuna dhe Patris Berisha më nuk janë bashkë. Këtë se fundmi e ka konfimuar edhe vet Patrisi. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *