Sahidja del për kafe, është veshur si të ishte 15 vjeçare

Lajme nga Bota


Sahide Mustafa është njëra ndër këngëtaret më të kërkuara të muzikës folklorike.

Ajo se bashku me motrat e saj janë të njohura si Motrat Mustafa dhe muzika e tyre dëgjohet anë e mbanë ku ka shqiptarë, shkruan ORAinfo.

Këngëtarja në fjalë është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një stil ‘cool’ dhe po duket si vajzë e re./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *