Safetja dhe burri i saj i ri mahnitin rrjetin

Lajme nga Bota


Këngëtarja e motrave Mustafa, Safetja shpesh herë është pjesë e mediave rozë.

Përveç zërit të saj të veçantë ajo merr vëmendje edhe me jetën e saj privatë, shkruan InfoKosova.

Ditën e sotme Safetja ka publikuar një fotografi krahas burrit të Arbenit.

Kujtojmë, se për këngëtaren kjo është martesa e saj e dytë, hape pamjen më poshtë./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *