Safetja del me bashkëshortin dhe vajzat, merr vëmendjen ky detaj

Lajme nga Bota


Safetja del me bashkëshortin dhe vajzat, merr vëmendjen ky detaj. Motrat Mustafa janë dy prej këngëtareve më të shquara të muzikës popullore shqiptare. Ato janë tejet aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbremje e koncerte, përcjell ORAinfo.

Është Safetja ajo që komentohet shumë për jetën e saj private. Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë me bashkëshortin dhe vajzat ,e është padyshim pamja e këngëtares ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *