Safete Mustafa sot ia mori rrezet edhe diellit

Lajme nga Bota

Këngëtarja Safete Mustafa sicc duket veç po rinohet.

Në imazhet që sjellë në instagram, por edhe në paraqitjet krahë motrës Sahides çdo herë është shfaqur e kuruar në secilin detaj, shkruan “Kosovarja”.

Por nëna e dy vajzave bukuroshe Elsës dhe Donikës ka dëshmuar se është një zonjë e vërtetë edhe në përditshmëri.

Sot me paraqitjen e saj si të një 20 vjeçareje ajo ia rrëmbeu edhe diellit rrezet me bukurinë e saj.
Thjesht po shkëlqen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *