Safete Mustafa e veshur kaq elegante na uron një javë të mbarë

Lajme nga Bota

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore Safete Mustafa sot ka përcjellë me mëngjes energji positive tek publiku.

Veshur elegante si gjithnjë, ajo solli një foto të bukur meqë rast ndjekësve, e fansave iu uroi një javë të bukur, shkruan “Kosovarja”.

“Pershendejte, ju urojme nje jave te mbare!❤”, ka shkruar këngëtarja.

Ndryshe Safetja është nënë e dy vajzave Donikes dhe Elsës, kjo e fundit e inkuadruar në botën e muzikës e cila po ashtu ka edhe këngë të lansuara./Kosovarja/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *