Sabriu i dedikon fjalë romantike partneres së jetës

Lajme nga Bota

Sabriu i dedikon fjalë romantike partneres së jetës


Sabri Fejzullahu është këngëtar që adhurohet nga të gjitha moshat.

Falë zërit të tij, çiltërsisë dhe gjallërisë që ka përkundër moshës, ai vazhdon të sjell hite të mëdha në tregun muzikor, shkruan “Kosovarja”.

Jo rrallëherë ka shprehur edhe në publik dashurinë që e ka ndaj bashkëshortes Nerës, ku kujdeset që t’ia shkruaj fjalët më të mira që ekzistojnë.

Ishte vet këngëtari i cili ndau një imazh më të duke shkruar: Rreze dielli për mu, ku të dy po duken tejet të lumtur krahë njëri tjetrit, hape pamjen mē poshtë dhe shikoje të plotë. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *