Sabri Fejzullahu me urim emocionues në ditëlindjen e vajzës së tij

Lajme nga Bota


Sabri fejzullahu është padyshim një prej këngëtarëve më të dashur kosovarë.


Ai është pjesë e skenës muzikore shqiptare tash e një kohë shumë të gjatë dhe që nga fillimi ishte një ndër më të preferuarit, përcjell ORAinfo.

Krahas projekteve muzikore, Sabriu është aktiv edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ai përmes një postimi ka uruar vajzën e tij për ditelindje.

“Qdo ditelindje e jotja kur vjen , une bi ne halle qysh me te uru oj drita e syve te mi o dielli jem qe me ngrohe e shume large me je.O Ty Bulza e jem te bekofte perendija e i festofsh edhe 100 me Stinen me Rigen e me Vetonin e qe kurr e di qe te duan e i don , veq atehere me pushon shpirti nostalgjija e Babit”– ka shkruar Sabriu./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *