Sa të bukur dhe elegante e paska gruan Fatos Kryeziu

Lajme nga Bota


Kaq elegante e ka gruan Fatos Kryeziu.

Aktori dhe këngëtari nga Prizreni, ka kohë që nuk po duket në ndonjë projekt artistik, pos në ndonjë intervistë aty-këtu.

Fatos Kreziu i njohur sidomos për rolin e Labinotit në serialin “Kafeneja Jonë” është megjithatë mjaftë aktiv në rrjetet sociale.

Së fundi, ai ka publikuar një imazh ku shihet së bashku me bashkëshorten e tij, një zonjë e pashme dhe elegante, shkruan kosovarja.

Po duken bukur si çift, të dy mjaftë në formë, apo jo?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *