Sa shumë është rritur vajza e Ledrit dhe Sarës

Lajme nga Bota

Sara dhe Ledri janë ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë.


Që nga dita kur janë bërë prindër për herë të parë, ata komentohen për çdo lëvizje që bëjnë, shkruan “Kosovarja”.

Shumicën e kohës tashmë shfaqen me vajzën e vogël, duke shprehur lumturinë që kanë.

Por, shikojeni sa shumë ka ndryshuar dhe sa e bukur është bërë ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *