Sa qenka rritur barku…, Andrra pozon në muajin e shtatë të shtatëzanisë

Lajme nga Bota


Sa qenka rritur barku…, Andrra pozon në muajin e shtatë të shtatëzanisë
Andrra Destani dhe Sinan Hoxha do të bëhen prindër për herë të dytë.


Ansi i vogël do të bëhet me një vëlla dhe vogëlushi pritet të vijë në jetë vitin që vjen.

Andrra ka postuar një foto ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur në breg të detit, ndërsa tregon se është 25 javëshe shtatëzanë, ose në fillimin të muajit të shtatë.
Lajmin e për shtatëzaninë ajo e dha vetë pak kohë më parë me anë të disa fotove shumë të këndshme të realizuara nga Rezarta Shkurta.

“Të jesh shtatëzanë do të thotë që çdo ditë je një ditë më afër takimin me dashurinë tjetër të jetës tënde”, shkruan ajo krahas fotos, ndërsa zbulon se është 25 javëshe shtatëzanë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *