Sa këndshëm pozojnë Remzia e Shyhretja kur dalin me bashkëshortët e tyre

Lajme nga Bota


Sa këndshëm pozojnë Remzia e Shyhretja kur dalin me bashkëshortët e tyre

Këngëtaret e zhanrit popullor sot e kanë kaluar ditën së bashku.

Remzie Osmani me Halilin ka publikuar një imazh bashkë me Shyhrete Behlulin dhe bashkëshortin e saj.

Ata shihen se kanë dalur për kafe në një nga lokalet dhe kanë publikuar edhe një fotografi.

“Shyhrete Behluli ku po shkojmë”, ka shkruar Remzie Osmani në mbishkrimin e imazhit që ka publikuar.

Ndryshe, ky takim i tyre nuk dihet për arsyen mbase do publikojnë edhe një bashkëpunim, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë./

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *