Sa e shëndoshë duket në këtë fustan Engjëllusha

Lajme nga Bota


Sa e shëndoshë duket në këtë fustan Engjëllusha


Sa e shëndoshë duket në këtë fustan Engjëllusha

Është këngëtare mjaftë e dashur për publikun shqiptar.

Me anë të çiltërsisë dhe bukurisë që e ka, ajo ka arritur të ketë fansa të shumtë, të te gjitha moshave, shkruan “Kosovarja”.

Të mirëpritura gjithmonë janë edhe ndryshimet që i bën, duke u shfaqur gjithmonë me stil dhe mjaftë unike.

Së fundmi ajo pozoj me një fustan ne të cilin duket që ka shtuar goxha në peshë.

Edhe kështu po duket e lezetshme dhe mjaftë e bukur, apo? Hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *