Sa e bukur…, vajza e Linda Halimit një ëmbëlsirë e vërtetë

Lajme nga Bota


Sa e bukur…, vajza e Linda Halimit një ëmbëlsirë e vërtetë


Këngëtarja shqiptare Linda Halimi prej vitesh jeton dhe punon në Shtetet e Bashkuara të Amerikes së bashku me partnerin e saj.

Ata të dy janë bërë prindër të një vajze dy vite më parë dhe tashmë vogëlushja është rritur dhe është bërë një bukuroshe e vërtetë.

Ka qenë këngëtarja Tuna që ndodhet aktualisht në SHBA e cila ka postuar disa foto të vogëlushes dhe prindërve të saj.

Ajo është takuar me Lindën dhe në disa foto të shpërndara në instagram ka treguar sa shumë është rritur vogëlushja Kaimana.

Ajo ka marrë tiparet më të bukura të prindërve dhe duket si një ëmbëlsirë e vërtetë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *