SA BUKUR PO DUKET SI NUSE KEJVINA

Lajme nga Bota

Kejvina Kthella është një prej modeleve më te bukura shqiptare, e cila ka karrierë të zhvilluar si modele.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan herë pas here foto dhe video nga më të ndryshmet në profilin e Instagramit.
Kësaj radhe Kejvina ka vendosur të ndajë me percjellesit e saj disa nga fotografitë e reja.

Modelja e njour shihet me fustan të bardhë të nusërisë, teksa është e rregulluar deri në detaje me grim dhe stilim të flokëve elegantë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *