Sa bukur duket Kumrije Mustafa në dallam të arit

Lajme nga Bota


Motrat Mustafa është një duo artistësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. . Këngëtarja e njohur Kumrie Mustafa është një emër i dalluar për zërin që ka.

Sa bukur duket Kumrije Mustafa në dallam të arit. Ajo përveç karrierës, vëmendje merr edhe për pozat e veçanta që publikon, shkruan “Kosovarja”. Sidomos, me këtë imazh e veshur në dallam të arit ajo duket një nuse madhështore me kombinimin që ka bërë. Theksojmë, të gjitha motrat janë të dalluara për muzikë popullore, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *