Sa bukur duket Ganimete Jashanica me veshje me motive tradicionale

Lajme nga Bota


Ganimete Jashanica është një nga këngëtaret me karrierë të suksesshme muzikore, që ka sjellë ndër vite hite të veçanta.


Ajo sot gëzon një respekt të madh nga gjenerata të ndryshme, sepse njihet si këngëtare e cila i ka qëndruar besnike stilit të saj, shkruan “Kosovarja”.

Përveç muzikës, Ganimetja duket se ka vendosur të zgjerojë punën e saj, duke iu futur kështu edhe botës së biznesit, pasi kohët e fundit ka hapur një dyqan me veshje tradicionale.

Këngëtarja është aktive mjaft shumë rrjete sociale dhe së fundi ka publikaur një fotografi, ku shihet e veshur me një fusan me motive tradicionale. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *