Sa bukur duket Donika Kadaj kur del në mbrëmje

Lajme nga Bota


Sa bukur duket Donika Kadaj kur del në mbrëmje

Donika Kadaj Bujupi ka ndryshuar për të mirë.

Ajo ka humbur peshë që kur u largua nga politika duke e bërë trupin peshk, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi ku shihet se ka dal në mbrëmje.

Dhe kaq bukur është veshur e rregulluar ajo po duket mjaft zonjë./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *