Sa bukur duken Meda e Lulja në Stamboll

Lajme nga Bota


Këngëtari i njohur kosovar së bashku me bashkëshorten e tij Lulen kanë nisur disa ditë pushimi bashkë.

Me anë të videove ata kanë treguar se destinacioni i tyre është Stambolli i bukur,
Dyshja simpatike që nga vera e vitit të kaluar nuk kanë bërë pushime bashkë, për shkak të pandemisë.

Ndryshe, Lulja dhe Meda janë prindër të katër fëmijëve të cilët i kemi parë shpesh në foto me prindërit.
https://video.gjirafa.com/luljeta-pergjecaj-79570236-3758328597582093-7171412313753740920-n-mp4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *