Ryva Kajtazi llapjanja që ia din rendin çajit

Lajme nga Bota


Ryva Kajtazi llapjanja që ia din rendin çajit. Këngëtarja Ryva Kajtazi me prejardhje është nga Podujeva, ku tani edhe është punësuar në teatrin e qytetit të lindjes. Llapjanja e bukur gjithmonë e ka treguar këtë fakt, ani pse prej shumë vitesh jeton e punon në kryeqytet, ku edhe është martuar, shkruan “Kosovarja”.

Ryva, pos që është artiste e zonja, është edhe kuzhiniere e shkëlqyer, e këtë e ka treguar përmes postimeve që lëshon në faqen e saj në Instagram. Ryva Kajtazi, si pjesa më e mirë e llapjanëve, e pëlqen çajin, e se ia di rendin, e tregon edhe përmes këtij postimi, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *