Ryva Kajtazi bën një ndryshim në pamje, e ndanë me ndjekësit e saj

Lajme nga Bota


Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale. Përmes fotos së fundit shihet se ka rregulluar thonjët shumë bukur. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *