Ryva bën një ndryshim në pamje, e ndan me ndjekësit e saj

Lajme nga Bota


Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.
Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Përmes fotos së fundit ajo ka treguar se ka rregulluar thonjët me një dizajn të bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *