Ryva bëhet gati për të dal, palltoja e saj ‘gjigante’ mori tërë vëmendjen

Lajme nga Bota

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se është bërë gati për të dal dhe ajo që mori vëmendjen është palltoja e saj e bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.