Rudina Magjistarit I Ndodh E Ke Qja E Madhe/ Aman Ju Lutem Mos E Besoni, Kjo Nuk Është E Vërtetë

Lajme nga Bota


Moderatorja shume e njohur e pasditeve te shqiptareve, Rudina Magjistari se fundmi eshte pe rballur me nje te papritur aspak te kendshme.


Ne rrjete sociale keto kohe ka qerkulluar nje forme ma shtrimi qe eshte perdorur me emrin e tyre per e mashtruar njerez te tjere.

Keshtu eshte hapur nje profil me emrin e saj dhe me foto te saj personale, qe shkruan se do te shperndaje para ndjekesve.

Mirepo Rudina sapo e ka vene re kete adrese false menjehere ne nje status ne i nstastory u ka bere thirrje ndjekesve te saj te mos bien p re e ma shtimeve te tilla qe mbi te gjitha duken qarte qe jane ge njeshtra aspak per tu besuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *