Rudina Magjistari përlotet/ Covid 19 i merr jetën njeriut të saj të dashur

Lajme nga Bota

Moderatorja Rudina Magjistari mes dhi mbjes së madhe ka ndarë në rrjetet sociale lajmin e tr ishtë të humbjes së kuzhinieres së njohur shqiptare, Fikrioje Ukcellit, si pasojë e infektimit nga COVID-19.

“U prehsh ne paqe znj. Ceka! E nderuar qe te kam njohur, admiruar artin tend te kuzhines dhe fisnikerine tende njerezore! Do ti mungosh Prishtines e Tiranes! #RIP #FikrijeUkcelli #ZonjaCeka”, shkruan Magjistari.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *