Rudina Magjistari fton ne emision bashkeshorten e Arian Canit/ Shikoni sa e bukur eshte ajo

Lajme nga Bota


Rudina Magjistari fton ne emision bashkeshorten e Arian Canit/ Shikoni sa e bukur eshte ajo


Dentistja-pediatre Enida Petro ka qene e ftuar ne emisionin Rudina ku ka folur per kujdesin e dhembeve te femijet pasi ajo ka shume sukses ne profesionin e saj.

Shume pak e njohin nga ana privati, pra si bashkeshortja e Arjan Canit dhe madje cifti ka dy femije nje djale dhe nje vajze.
Kujtojme se vajzen Joanen Arjani e ka prezantuar ne emisionin e tij dhe ka treguar se ndan me te bijen pasioni per teatrin.
Keshtu qe kjo zonje shume simpatike eshte nje familje me te mirenjohurin Arjan Cani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *