Rudina Dembacaj ndahet nga Marku/ Hedh foto me ish burrin dhe shkruan: Ai është më i miri

Lajme nga Bota


Sapo u zbulua për mediat divo rci i moderatores, u bë publike edhe romanca e saj me ish-politikanin Mark Frroku.

Rudina ka marrë me sportivitet përballjen e kësaj lidhje jo pak të komentuar nga publiku dhe ndjekësit e saj dhe herë pas here ka publikuar pamje nga jeta e saj private.

Gjithashtu ajo pyetet vazhdimisht për raportet me babin e Viktorias dhe ka treguar marrëdhënien shembullore që ruajnë, madje edhe takohen herë pas here. Së fundmi ajo i ka bërë reklamë në Instagramin e saj Aleksandrit duke e quajtur më të mirin në punën e tij si mekanik makinash.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *