Rudina Dembacaj e pranon publikisht se ka kryer operacion plastik në këtë pjesë të trupit

Lajme nga Bota


Rudina Dembacaj është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale nga ku shpesh herë ndan momente nga përditshmëria dhe jeta e saj private.


Ajo njihet edhe për sinqeritetin dhe lirshmërinë që ka me të gjithë. Shpesh herë bën disa miniintervista me ndjekësit në rrjetet sociale, duke ia shuar kështu kureshtjen që kanë mbi jetën e saj personale, por dhe profesionale.
Së fundmi një fans e ka pyetur atë nëse ka operacione plastike në fytyrë apo trup dhe Rudina nuk ka ngurruar t’i përgjigjej sinqerisht.

“Ke operacione plastike në trup apo fytyrë?”, ishte pyetja e fansit.
“Gjoksin, para 6 vjetësh. Nga dobësimi, më ishte bërë për t’u futur në xhepa”, ka treguar moderatorja

Leave a Reply

Your email address will not be published.