Rrëfehet Fifi për lidhjen dhe të dashurin e saj: Duan të ma marrin se është shumë i mirë

Lajme nga Bota


Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi është gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Këtë herë, ajo vendosi t’u përgjigjet pyetjeve të fansave në Instagram duke shuar kuriozitetin dhe nuk kishte si të kalonte pa u bërë lajm.

Ndër të tjera, këngëtarja u pyet se çfarë kanë njerëzit e tjerë me dashurinë e saj, Fifi u përgjigj se duan t’ja marrin, sepse ai është shumë i mirë.

“Duan ta zënë më duket! Është shumë i mirë, bile s’ka ma të mirë se ai prandaj jam dashuruar me të, por vetëm se problemi është se nuk do ua tregoj kurrë kush është”, është shprehur ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *