Rrallë shfaqet me bashkëshorten, Sinan Vllasaliu i lumtur me bashkëshorten

Lajme nga Bota

Ai ka publikuar disa pamje

Sinan Vllasaliu është shumë aktiv në rrjetet sociale.


Artisti i njohur përveç që paralajmëron projektet e reja, të shumta janë edhe postimet që bën nga përditshmëria.

Këtë herë, Sinan ka sjellur një imazh ku shihet përkrah bashkëshortes së tij, Teutën.

Ata dukeshin të lumtur dhe të dashuruar me njëri-tjetrin edhe pas kaq shumë vitesh së bashku, duke dëshmuar se famila është mbi të gjitha.

Edhe komentet ishin të shumta nga ana e miqve dhe adhuruese.

Sinan dhe Teuta përveç prindër prej kohësh janë bërë edhe gjyshër dhe kanë edhe nipa dhe mbesa, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotê.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *