Rralle ne publik/ Ingrid Gjoni ndan nje foto me djalin , sa qenka rritur bukuroshi i vogel,kopje e mamase

Lajme nga Bota


Rralle ne publik/ Ingrid Gjoni ndan nje foto me djalin , sa qenka rritur bukuroshi i vogel,kopje e mamase


Ingrit Gjoni eshte kengetarja me e njohur qe i ka rezistuar skenave nder vite. Ajo numeron me qindra kenge te cilat jane te degjuara edhe ne ditet e sotme.

Ingridi shpeshhere poston ne rrjetet e saj sociale jeten e saj te perditshme. Kjo e fundit nuk rezervohet ne postimet e fotove apo videove e djalit te saj, Paridit.

Paridi mesa duket qenka rritur shume dhe eshte bere nje zoteri i vogel. Ai pozon i veshur njesoj me maman e tij, Ingritin prane pemes se Krishtlindjeve kete fundvit.

Paridi shihet shume i perfshire ne rrjetet sociale kohet e fundit, ku se fundmi eshte bere pjese e Instagram me adresen e tij personale.

Ingriti tregon nje marredhenie shume te afert me te birin permes postimeve dhe publikimeve te saj ne rrjetet sociale. Nuk duhet te harrojme, sesa e ndjekur eshte kengetarja nga mosha te ndryshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *