Rralle keshtu ne publik/EIita Rudi publikon nje foto, nderkohe qe eshte ne pritje te embel, ja si duket ne formen me te mire

Lajme nga Bota


Elita Rudi nje nder prezantueset me te dashura te ekranit kosovar dhe shqiptar eshte mama e nje djali. Prezantuesja eshte e martuar prej dy vitesh me kengetarin Gjiko.


Ata po kalojne nje periudhe shume te bukur ne jeten e tyre sipas nje deklarate te bere ne emisionin “Shiko Kush Luan”. Pasi eshte zhvilluar nje loje eshte pyetur kengetari nese e deshironin nje femije te dyte dhe ai ne forme shakaje ka shprehur se “Eliten mjafton ta prekesh dhe ngel shtatezane”.

Nuk mungojne batutat mes tyre gje e cila tregon dhe raportin e mire qe ata kane me njeri-tjetrin. Prinder te nje djali 2 vjec te quajtur “Zeri” dhe ne pritje te embel te nj femije te dyte vajze, tregojne qe kane nje raport shume miqesor me femijen e tyre dhe gjithmone do te jete ashtu per ta.

Gjiko shpeshhere poston ne rrjetet sociale, me teper ne Instagram, momente nga jeta e tyre e perditshme, te cilen e kalojne me humor dhe shaka. Nga ana tjeter Elita eshte me e rezervuar ne rrjetet sociale por jemi shume te lumtur qe ajo e ka ndare me fansat e saj lajmin e gjinise te femijes se tyre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *