Rrallë herë e shfaqur në publik, kjo është motra bukuroshe e Shkurte Gashit

Lajme nga Bota


Rrallë herë e shfaqur në publik, kjo është motra bukuroshe e Shkurte Gashit
Shkurte Gashi, vazhdon të jetë ikonë e muzikës shqiptare. Këngët dhe hitet që i ka sjellë ajo ndër vite, kanë rezultuar të jenë gjithmonë të suksesshme dhe tejet të pëlqyera.


Ashtu si në jetën profesionale, edhe në jetën private e familjare, Shkurta ka qenë e bekuar, pasi ka pasur një familje shumë të dashur që e ka përkrahur atë në çdo hap dhe vendim që ka marrë.


E së fundmi, Shkurta na ka prezantuar me motrën e saj, Besën, njëjtë si e motra, edhe ajo është një bukuroshe e vërtetë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.